Yaz Okulu / Buca Ege Çocuk Dünyası Anaokuluna Hoşgeldiniz! | Buca - İZMİR

Buca Ege Çocuk Dünyası Anaokuluna Hoşgeldiniz! | Buca - İZMİR

  • 0232 448 45 85Bizi Arayın!

  • info@egecocukdunyasi.com.trBize Yazın!

Yaz Okulu

Yaz Okulu

Yaz Okulu

YAZ VE SPOR OKULLARI

Haydi çocuklar havuzaCool

Eğitim anlayışımız ve programımız çerçevesinde çocuklarımızın bilişsel, sosyal, duygusal ve fiziksel alanlardaki gelişimlerini destekleyen akademik çalışmalarımızı yaz ruhuna uygun bir şekilde devam ettirdiğimiz yaz okulumuz bizleri bekliyor.

Birbirinden eğlenceli, keyifli günler yaşayacağımız yaz okulumuzda çocuklarımız merak ederek, sorarak, yaparak, yaşayarak, eğlenerek öğrenirken; tüm duyularını ve yaratıcılıklarını kullanarak, gözlem yaparak, grup çalışmalarının zevkine vararak, problem çözerek öğrendiklerini yaşama geçirecekler.

Ayrıca spor, sanat, yabancı dil çalışmaları ile İlgi alanlarını ve güçlü oldukları yanlarını geliştirerek yeteneklerini ifade edebilecekler.

Yüzme, jimnastik ve takım oyunları gibi spor etkinlikleri ile çocuklarımızın, denge, esneklik, hız, kuvvet ve dayanıklılık özelliklerinin gelişmesi, onların sağlıklı, mutlu, kendi başına karar verebilen, yaratıcı, üretken bireyler olmalarını hedefliyoruz.

Resim ve seramik atölyeleri, müzik ve orff çalışmaları, yaratıcı drama ve tiyatro gibi sanat çalışmaları ile de çocuklarımız kendilerini ifade edebilecek, anadillerini, ritm duygularını ve küçük kas becerilerini geliştirebilecekler.

Yabancı dil etkinliklerimizde ise; İngilizce derslerinde çeşitli oyunlar, küçük yarışmalar ve görsel aktivitelerle yabancı dili eğlenceli bir şekilde öğrenmeye devam edecekler.

Yaz tatili yaklaştığında bazen neler yapacağımızın arayışına giriyoruz. Çocuklarımız eğlenceli, öğretici, keyifli, yorucu bir o kadar da uzun bir süreci bitiriyorlar. Tatil kapıya dayanıyor…

Hepimiz eğlenceyi ve dolu dolu bir tatili hak ettik düşüncesiyle hareket etmeye başlamamız gerekiyor. Yaz tatilinde eğlenmek, doya doya eğlenmek bir o kadar da öğrenmek ve eğitici günler ve haftalar geçirmek çocuklarımızın isteği…

Yaz Spor Okullarımızın amacı çocuklarımızın yaz tatillerini eğlenceli bir hale getirmek. Sporun getireceği öz güven ve bilinçli bir yaşama adım atmasını sağlamaktır. 

Ege Çocuk Dünyası Spor Okulu olarak çocuklarımıza dolu dolu bir yaz okulu programı hazırladık. Onların enerjilerini boşaltıp fiziksel yorgunluklar yaşatacağız veee duygusal banka hesaplarına yatırımlar yaparak yeni döneme hazırlayacağız. 

Tüm etkinliklerin ve spor aktivitelerinin tamamı anlaşmalı spor kompleksimizin içinde yapılacaktır.

      BRANŞLARIMIZ

  • Yüzme
  • Voleybol
  • Basketbol
  • Tenis
  • Jimnastik

       SOSYAL AKTİVİTELERİMİZ

        Dans Atölyesi
        Tiyatro ve Drama Atölyesi
        Hayal ve Tasarım Atölyesi
        Mental Aritmetik Atölyesi
        Akıl Oyunları Atölyesi
        Müzik (Orff) Atölyesi
        Mini Futbol
        Doğa ve Kültürel Geziler
        Eğlenceli Deney Çalışmaları
        Kitap okuma etkinlikleri

Sosyal aktivite ve branşlarla oluşturulan programlar ile çocukların zihinsel ve motor becerileri geliştirilirken onlara grup çalışmasının bilinci de kazandırılacaktır.

Yaz okullarımız ile ilgili detaylı bilgi için okulumuzla iletişime geçebilirsiniz.